Wednesday 13 November 2019
Home      All news      Contact us      украинский
24tv.ua - 4 days ago

Карпати врятували нічию проти Маріуполя завдяки пенальті на останній хвилині: відео

У матчі між Маріуполем та Карпатами у суботу, 9 листопада, львівська команда оформила камбек. При цьому Карпати зробили це на третій компенсованій хвилині зустрічі завдяки пенальті. Матч закінчився внічию 2:2 Маріуполь – Карпати 2:2 Голи: Чурко, 15, Мішньов, 55 – Назарина, 59, 90+3 (пен) Маріуполь на права господаря активніше розпочав матч. Вже на 4-й хвилині Вакула міг забивати, але обігравши суперників, пробити не зумів. Але така активність принесла результат. Мішньов розпочав атаку, отримав пас на фланг, скористався помилкою захисників Карпат , які залишили Чурка самого. Саме на В ячеслава і пішов пас. Гравцю з лінії штрафного залишалося лише не влучити в голкіпера, що він і зробив. Загалом у першому таймі було чимало боротьби – як підсумок одразу чотири жовті картки у гравців Карпат за перші 45 хвилин матчу. Маріуполь більше контролював гру. Карпати намагалися на це хоч чимось відповідати, але попереду мало що вдавалося. У другому таймі продовжилася боротьба. Тож голкіперу гостей Кудрику довелося чимало вступати в гру. Та на 55-й хвилині він пропустив вдруге. Однак варто відзначити, що Мішньов, який забивав гол, в цій атаці перебував у положенні поза грою. Однак арбітр не зарахував офсайд, а от гол – так. Карпати на це відповіли мало не одразу. після прострілу з флангу Понде головою продовжив політ м яча, і ніким не прикритий Назарина на дальній штанзі скоротив відставання у рахунку. Карпати могли зрівняти рахунок після удару Деди. Молодий нападник пробивав вже мало не по порожніх воротах після подачі зі штрафного, але гравці Маріуполя винесли м яч майже з лінії воріт. Однак саме Деда допоміг Карпатам зрівняти рахунок. Яворський збив нападника у власному штрафному майданчику, і арбітр призначив пенальті. Пробивати пішов Назарина і зрівняв рахунок у матчі. Це було вже на останній компенсованій хвилині зустрічі. Одразу після цього пролунав фінальний свисток. Карпати не переривають серію без перемог. Однак набирають очки, які їм необхідні в боротьбі за збереження місця в УПЛ. Натомість Маріуполь втрачає можливість закріпитися в топ-6. Команда і надалі на шостому місці, але відрив від сьомого Олімпіка лише три очки. При цьому олімпійці ще свій матч не зіграли.