Friday 18 September 2020
Home      All news      Contact us      украинский
24tv.ua - 1 month ago

Українець Пластун забив у другому поспіль матчі за Гент : відео

Футболіст збірної України Ігор Пластун відзначився голом у чемпіонаті Бельгії в другому матчі поспіль. Гравець Гента забив Кортрейку . Гент та Кортрейк зустрічаються у рамках другого туру чемпіонату Бельгії. Станом на 60-у хвилину рахунок 1:1, пише 24 канал. Рахунок у грі відкрили гості. На 22 хвилині голом відзначився Моффі. По перерві Гент відігрався. Український оборонець Ігор Пластун прийшов у штрафний гостей на кутовий. Після подачі від Кумса Пластун відзначився голом. Дивіться відео голу Пластуна Результативний Пластун Для гравця збірної України це другий гол у двох стартових матчах Гента у сезоні 2020/2021. У рамках 1-го туру Гент на виїзді зіграв програв Сент-Трюйдену . Єдиний гол у складі Гента провів Пластун. Водночас українець встиг стати антигероєм своєї команди у тій гри. Пластун разом з воротарем винен у другому пропущеному полі своєї команди, який став вирішальним. Ігор та голкіпер Камінскі зіштовхнулися, внаслідок чого українець ще й отримав травму.