Thursday 24 September 2020
Home      All news      Contact us      RSS      украинский
24tv.ua - 2 month ago

Манчестер Юнайтед у додатковий час здолав Копенгаген і зіграє у півфіналі Ліги Європи: відео

Англійський Манчестер Юнайтед вийшов до півфіналу Ліги Європи сезону 2019/2020. У чвертьфіналі червоні дияволи не без проблем здолали данський Копенгаген . Манчестер Юнайтед – Копенгаген 1:0 Гол: Фернандеш, 95 (п) Поєдинок чвертьфіналу проти Копенгагена виявився надзвичайно складним для англійського гранда, повідомляє 24 канал. МЮ здобув перемогу тільки після овертайму. Перший тайм не увінчався зливою моментів, хоча м яч таки побував у воротах данців. Результативним ударом відзначився талант МЮ Грінвуд, але арбітр скасував гол через офсайд. По перерві Манчестер Юнайтед вдруге в грі відзначився з офсайда. Цього разу рефері скасував взяття воріт від Решфорда. У другому таймі команди були більш креативними в атаці, проте до забитих голів справа так і не дійшла. На команди чекав овертайм. Дуже швидко підопічні Уле Гуннара Сульшера відкрили рахунок у грі. МЮ заробив право пробити пенальті, яке впевнено реалізував Бруну Фернандеш. Другу половину овертайму Копенгаген без успіху намагався відігратися. Підопічні Сульшера вдало оборонялися та відстояли мінімальну перевагу. У півфіналі МЮ зіграє з переможцем пари Вулверхемптон – Севілья . Манчестер Юнайтед – Копенгаген відеоогляд