Monday 21 September 2020
Home      All news      Contact us      украинский
24tv.ua - 1 month ago

Інтер переміг Баєр і став потенційним суперником Шахтаря в 1/2 фіналу Ліги Європи: відео

У понеділок, 10-го серпня, відбулися перші чвертьфінали Ліги Європи. Міланський Інтер завдав поразки німецькому Баєру та вийшов до півфіналу Ліги Європи. Інтер – Баєр 2:1 Голи: Барелла, 15, Лукаку, 21 – Хаверц, 25 Хід гри Від старту матчу Інтер грав першим номером, хоча Баєр намагався пресингувати, повідомляє 24 канал. На 15 хвилині підопічні Антоніо Конте були винагороджені. Лукаку отримав м яч у штрафному, але удар бельгійця заблокували. Перед штрафним фармацевтів м яч підхопив Баррела та шведою викрутив у кут воріт Градецкі. На 21 хвилині рахунок став 2:0. Лукаку отримав проникливу передачу від Янга у штрафному, продавив оборонця та переправив м яч у ворота. Через дві хвилини Лукаку міг ховати Баєр . Але бельгієць під час виходу віч-на-віч з Градецкі не зміг переграти голкіпера. Майже відразу Баєр відновив інтригу в грі. Хаверц вкотре довів, чому вважається одним з найталановитіших футболістів Німеччини. Кай підхопив м яч на підступах до воріт, обігрався з партнером та прошив голкіпера. Та не встигли німці відсвяткувати свій гол, як могли отримали м яч у власні ворота. На 26 хвилині Д Амброзіо начебто влучив у руку Сінкгравена у штрафному. Арбітр призначив пенальті, але після використання VAR скасував своє рішення. У другому таймі команди продовжували обмінюватися гострими атаками, граючи практично без центру поля. Вивести вперед Інтер на 66 хвилині міг Санчес. Після геніального пасу Еріксена чилієць не зміг реалізувати вихід віч-на-віч з Градецкі. Голкіпер Баєра в черговий раз врятував партнерів. Ще один відмінний сейв Градекці зробив на 76 хвилині. Після сольного проходу та удару від Лукаку фінський голкіпер знову продемонстрував чудову реакцію. На 90-й хвилині Інтер майже домігся пенальті: Бельарабі збив у штрафному Еріксена – одинадцятиметровий. Та під час атаки м яч влучив у руку гравцю Інтера , тому пенальті був скасований. За шість компенсованих хвилин Баєр не зміг перевести гру в овертайм. Інтер здобув у перемогу та зіграє у півфіналі з переможцем пари Шахтар – Базель , які свій матч зіграють 11 серпня. Інтер – Баєр відеоогляд