Saturday 26 September 2020
Home      All news      Contact us      RSS      украинский
24tv.ua - 2 month ago

Ліга чемпіонів: хто вийшов в 1/4 фіналу

Ліга чемпіонів сезону 2019/2020 офіційно відновилася 7-го серпня. В 1/8 фіналу перемоги здобули Манчестер Сіті та Ліон , які приєдналися ще до чотирьох учасників 1/4 фіналу. Дебютний вихід Лейпцига в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів У першому матчі німецький Лейпциг мінімально переміг на виїзді Тоттенхем – 1:0, пише 24 канал. Єдиний гол у матчі з пенальті забив Тімо Вернер. У матчі-відповіді, який відбувався у Лейпцигу, шпорам потрібна була лише перемога. Проте, вже з перших хвилин зустрічі матч пішов не за планом англійського клубу. Станом на 21 хвилину рахунок у зустрічі вже був 2:0 на користь футболістів Лейпцига . Першу реальну загрозу воротам німецької команди Тоттенхем завдав аж наприкінці першого тайму. У другому таймі Лейпциг відзначився ще одного разу і завершив матч із рахунком – 3:0. Загальний рахунок за сумою двох матчів склав 4:0 на користь німецького клубу. Для биків це дебютний вихід до чвертьфіналу Ліги чемпіонів. Ілічіч вперше в історії вивів Аталанту у чвертьфінал Ліги чемпіонів Перший матч між цими клубами відбувався у Італії. Аталанта розгромно перемогла іспанську команду із рахунком – 4:0. Другий матч, який відбувався за пустих трибун відзначився справжньою гольовою феєрією . Команди по черзі відзначались результативними ударами. До 81-ї хвилини зустрічі рахунок на табло був 3:3, здалось італійський клуб влаштовував такий результат матчу, але півзахисник Аталанти Йосип Ілічіч був проти такого рахунку. На 82-й хвилині він дальнім ударом поставив крапку в зустрічі – 3:4. Таким чином, Аталанта здолала Валенсію за сумою двох матчів з рахунком 8:4 і вперше у своїй історії пробилася у чвертьфінал Ліги чемпіонів. ПСЖ при порожніх трибунах здолав Боруссію та вийшов у чвертьфінал Матч між ПСЖ та дортмундською Боруссією в Парижі відбувся без глядачів. Усьому причина – спалах коронавірусу. Тож вихід у чвертьфінал паризького клубу вболівальники побачити змогли лише в трансляції. А переміг ПСЖ завдяки двом голам ще у першому таймі. Спочатку забив Неймар після пасу Ді Марії, а вже перед перервою відзначився Бернат після прострілу партнера. Догравали джмелі матч в меншості після вилучення Джана. А за сумою двох матчів поступилися ПСЖ. Ліверпуль складає з себе повноваження переможця Ліги чемпіонів Англійський Ліверпуль не зумів захистити титул переможця Ліги чемпіонів. Команда поступилася за сумою двох матчів Атлетіко . Хоча основний час на Енфілд Роуд закінчився перемогою Ліверпуля 1:0. Але з таким же рахунком Атлетіко переміг вдома, тож командам випало грати два додаткові тайми. На початку першого з них Фірміно навіть забив. Але ще до того, як минули перший екстратайм, Атлетіко забив двічі – Маркос Льоренте оформив дубль після помилок Адріана. Добив же Ліверпуль Мората, який на першій компенсованій до доданого арбітром часу забив третій гол гостей і приніс перемогу Атлетіко . Своїх наступних суперників команди дізнаються 20 березня, коли відбудеться жеребкування. Манчестер Сіті вибив Реал Англійський Манчестер Сіті зумів пробитися до чвертьфіналу, здолавши в 1/8 фіналу мадридський Реал . Ще в лютому містяни вирвали перемогу в Мадриді з рахунком 2:1. Через карантин повторна гра відбулася тільки 7-го серпня. У Манчестері підопічні Пепа Гвардіоли повторили результат першої гри і здобули перемогу з рахунком 2:1. Сенсаційний виліт Ювентуса Несподівано покидає Лігу чемпіонів на стадії 1/8 фіналу чемпіон Італії Ювентусу . За сумою двох матчів туринці програли Ліону . Французький клуб здобув мінімальну перемогу в домашній грі. Матч-відповідь в Турині був на користь Ювентуса – 2:1. За сумою двох матчів була зафіксована нічия 2:2, але до чвертьфіналу вийшов Ліон завдяки забитому голу на виїзді. Хто зіграє у чвертьфіналі Аталанта – ПСЖ 12 серпня РБ Лейпциг – Атлетіко 13 серпня Манчестер Сіті – Ліон 15 серпня