Sunday 20 September 2020
Home      All news      Contact us      украинский
24tv.ua - 1 month ago

Севілья впевнено перемогла Рому та вийшли в 1/4 фіналу Ліги Європи: відео

Іспанська Севілья не відчула опору італійської Роми в 1/8 фіналу Ліги Європи. Іспанці 6-го серпня завдали поразки Ромі та вийшли до наступного раунду. Севілья – Рома 2:0 Голи: Регілон, 22, Ен Несірі, 44
Вилучення: Манчіні, 90+10 (Рома) Перед грою Сезон 2019/2020 аж ніяк не можна назвати вдалим для Роми , яка фінішувала в Серії А 5-ю, пише 24 канал. Через це команда не отримала путівку у Лігу чемпіонів. Водночас в останній момент у топ-4 чемпіонату Іспанії заскочила Севілья , тому гарантувала собі виступ у Лізі чемпіонів на наступний сезон. Натомість Рома може пробитися у Лігу чемпіонів тільки у випадку перемоги в Лізі Європи. Через пандемію COVID-19 перший матч між командами не відбувся. В УЄФА вирішили, що клуби проведуть одну гру, за підсумками якої й визначать долю путівки у чвертьфінал. Також слід зазначити що гра відбувалася на нейтральному полі в німецькому Дуйсбурзі. Хід поєдинку Іспанський клуб зі стартових хвилин захопив ініціативу та діяв з позиції сили. Перший гострий момент на 6 хвилині був в Окампоса. Гравець Севільї завдав потужного удару майже з меж штрафного, проте Лопес відвів загрозу. Через декілька хвилин стовідсотковий момент мав Кунде. Центрбек Севільї прийшов у штрафний вовків на кутовий. Після навісу оборонець пробив головою та влучив у поперечину. На 22 хвилині Севілья таки втілила свою перевагу в гол. Серіхо Регілон на правому фланзі, мов на велосипеді об їхав оборонців, увірвався у штрафний та легко переграв Лопеса – 1:0. Подвоїти перевагу іспанців мав усі шанси Навас. Хесус отримав розрізну передачу від Фернандо, обіграв голкіпера, але не встиг переправити м яч у порожні ворота. Перша загроза біля воріт Севільї виникла на 35 хвилині. Дієго на межі фолу зустрів у штрафному Джеко. Після цього Дзаньоло отримав шанс завдати удару, але оборонці заблокували постріл. Ще до перерви Севілья таки забила другий гол. Іспанці розігнали швидку атаку, після якої Окампос прострілив з лінії воріт на Ен Несірі. Той легко влучив у порожні ворота. По перерві Рома нарешті увімкнулася у гру. На 50 хвилині гостро пробив Мхітарян, але його пострілу трішки забракло точності – м яч пролетів повз стійку. Севілья відповіла на гостроту вовків ударом у карколомному стрибку від Окампоса. Голкіпер Роми впевнено забрав м яч до рук та не дозволив себе засмутити втретє. Повернути інтригу в гру міг Джеко. Едін на 70 хвилині з меж штрафного пробив з розвороту. М яч після його прострілу пролетів над дев яткою воріт Боно. Севілья тримала гру під контролем, тому Ромі так і не вдалося бодай награти на один гол. 2:0 – Севілья впевнено вийшла до чвертьфіналу Ліги Європи. Уже на 10-й компенсованій грі на вилучення награв Манчіні, однак це ніяк не вплинуло на гру. Севілья – Рома відеоогляд