Friday 18 September 2020
Home      All news      Contact us      украинский
24tv.ua - 1 month ago

Хто вийшов в 1/4 фіналу Ліги Європи

На 5 та 6 серпня заплановані матчі 1/8 фіналу Ліги Європи. Саме в них і визначаться команди, які зіграють у чвертьфіналі. Першими учасниками чвертьфіналу стали Шахтар та Копенгаген . Першими учасниками 1/4 фіналу Ліги Європи стали Шахтар та Копенгаген . Вони перемогли у домашніх матчах та пройшли у наступний раунд. При цьому зробили це з однаковими рахунками – 3:0. Шахтар – Вольфсбург 3:0 (5:1 за сумою двох матчів)
Голи: Мораес, 89, 90+3, Соломон, 90+1
Вилучення: Хочолава, 68 – Брукс, 70 Копенгаген – Башакшехір 3:0 (3:1 за сумою двох матчів)
Голи: Вінд, 4, 52 (пен), Фальк, 62 У чвертьфіналі Шахтар протистоятиме переможцю пари Базель – Айнтрахт (3:0 після першого матчу). Їх матч відбудеться 6 серпня. Копенгаген зіграє проти переможця пари Манчестер Юнайтед – ЛАСК (5:0 після першого матчу). Ці команди між собою зіграють 5 серпня.