Friday 18 September 2020
Home      All news      Contact us      украинский
24tv.ua - 1 month ago

Шахтар за 4 хвилини розгромив Вольфсбург і вийшов у чвертьфінал Ліги Європи: відео

У середу, 5 серпня, Шахтар приймав Вольфсбург у рамках матчу-відповіді 1/8 Ліги Європи. Поєдинок завершився розгромною перемогою гірників на останніх хвилинах матчу. Шахтар – Вольфсбург 3:0 Гол: Мораєс, 89, 90+3, Соломон, 90+1
Вилучення: Хочолава, 68 – Брукс, 70 Перед матчем Пандемія коронавірусу внесла суттєві корективи в футбольний календар, тому єврокубковий сезон буде дограний у серпні. У першому поєдинку 1/8 фіналу Ліги Європи, який відбувся майже п ять місяців тому, Шахтар на виїзді обіграв Вольфсбург з рахунком 2:1. Тепер же гірникам необхідно довести справу до кінця і оформити вихід в наступну стадію турніру. Після карантинної паузи команда Луїша Каштру впевнено дійшла до чемпіонського звання УПЛ, достроково завоювавши титул. У Бундеслізі Вольфсбург зумів зачепитися за сьоме місце, яке дає право брати участь в кваліфікації наступної Ліги Європи. Втім, вовки ще мають шанси поборотися за титул переможця поточного турніру. Обнадійливий початок Команди розпочали зустріч без небезпечних моментів. А відсутність глядачів на трибунах створювала відчуття товариського матчу. На 11-й хвилині Маркос Антоніо пробив із середньої дистанції і м яч пролетів над поперечиною. До середини першого тайму гірники ледь не відкрили рахунок у матчі. Мораес отримав пас у штрафний на хід і пробивав вже у падінні. Але незначний рикошет – і м яч прокотився повз ворота. Вольфсбург за кілька хвилин дав відповідь: Віктор праворуч увійшов в штрафну Шахтаря і зробив гострий простріл. М яч пролетів по воротарському, і нікого з футболістів Вольфсбурга не виявилося поблизу. Найбільш небезпечний момент першого тайму трапився на 26-й хвилині. Шахтар провів атаку, Тайсон віддав на фланг на Марлоса. Удар у ближній кут – і стійка врятувала Вольфсбург від пропущеного голу. Також свій момент мав і Микола Матвієнко. З забійної позиції українець першим дотиком бив у нижній кут воріт, але Кен Кастельс, феноменально зреагував на м яч. Шахтар – Вольфсбург відеоогляд першого тайму Потужний Шахтар і путівка у чвертьфінал Після перерви Шахтар пішов у атаку і створив декілька гострих моментів біля воріт вовків . Спершу Марлос по центру наблизився до штрафного Вольфсбурга і зробив передачу на хід Мораесу, удар якого встиг заблокувати Кастельс. А згодом після розрізної передачі Патріка Тайсон зліва увірвався в штрафну Вольфсбурга і трохи не влучив у дальній кут. У середині другого тайму стався ключовий момент у матчі. На 68-й хвилині Шахтар залишився у меньшості: Хочолава порушив правила на Віторі до штрафної, але арбітр розцінив епізод як фол останньої надії. Брекало пробивав зі штрафного. І знову П ятов зіграв вищє всяких похвал, відбивши небезпечний удар. Втім, через 2 хвилини склади команд стали рівними, коли Брукс отримав другу жовту картку за грубу гру проти Мораеса. Наприкінці матчу Шахтар все ж вирвав перемогу. Жуніор Мораес показав чудову техніку володіння м ячем в штрафному і забив гол ударом в один дотик, точно в нижній правий кут воріт. 1:0. Відео першого голу Мораеса За дві хвилини гірники подвоїли перевагу завдяки голу Манора Соломона, який замкнув передачу від Коноплянки у нижній кут воріт, а Кен Кастельс отримав баранку. Відео голу Соломона Не встигли вболівальники відсвяткувати гол Соломона, як рахунок у матчі став розгромним. Той же Мораес обійшов захисників і вийшов один-на-один з кіпером. Він легко переграв воротаря обманним рухом і завдав точного удару – 3:0. Відео другого голу Мораеса У підсумку, Шахтар завдяки перемогам у обох матчах (5:1 загальний рахунок) вийшов у 1/4 фіналу Ліги Європи сезону 2019/20. Наступним суперником гірників стане переможець пари Айнтрахт / Базель .