Wednesday 5 August 2020
Home      All news      Contact us      украинский
24tv.ua - 27 days ago

Українські ексгравці Динамо влаштували гольову феєрію в матчі чемпіонату Туреччини: відео

У 31-му турі чемпіонату Туреччини зустрілися Різеспор і Кайсперіспор . Примітно, що в складі двох команд грає багато українців. Різеспор – Кайсеріспор 3:2 Голи: Саму, 11, Гармаш, 90+2, Фернандес, 90+3 – Анджело, 32, Кравець, 87 (пен) Різеспор (за який виступають українці Денис Гармаш, Андрій Борячук і Микола Морозюк) обіграв Кайсеріспор (з Артемом Кравцем) з рахунком 3:2. В основі вийшов тільки гравець команди гостей Артем Кравець, а Денис Гармаш і Андрій Борячук з явилися на полі у господарів у другому таймі. А ось Микола Морозюк не потрапив в заявку на гру. На 86-й хвилині Артем Кравець забив свій 6-й гол в чемпіонаті, реалізувавши пенальті і вивівши свою команду вперед (2:1). Однак в компенсований час Денис Гармаш рахунок зрівняв ударом п ятою, а точний удар Фернандеса приніс вольову перемогу Різеспору (3:2). Різеспор – Кайсеріспор відеоогляд матчу