Wednesday 12 August 2020
Home      All news      Contact us      украинский
24tv.ua - 1 month ago

Український футболіст оформив дубль за 6 хвилин у матчі чемпіонату Білорусі: відео

Українець Максим Слюсар став головним героєм матчу Славії і Слуцька. Він уже до 11-й хвилині оформив дубль, що вирішило долю поєдинку. Славія М – Слуцьк 3:1 Голи: Слюсар, 5, 11 (пен.), Шевченко, 75 – Анюкевіч, 22 Далі гості один гол відіграли. У другому таймі Шевченко відновив перевагу господарів у два голи, пише 24 канал. Славія – Слуцьк відеоогляд матчу Таким чином, Славія піднялася на дев яту сходинку в турнірній таблиці чемпіонату Білорусі, Слуцьк – 12-й. Попередній дубль Слюсара 4 травня Максим Слюсар приніс перемогу Славії над Вітебськом (3:2) у 7 турі чемпіонату Білорусі. Гості відкрили рахунок у першому таймі, але після перерви Вітебськ двома м ячами схилив перевагу на свій бік. Коли здавалось, що поразка для Славії-Мозир неминуча, за справу взявся Максим Слюсар. 22-річний українець за кілька хвилин до фінального свистка двічі відзначився у воротах господарів та виборов три очки для своєї команди.