Friday 3 July 2020
Home      All news      Contact us      украинский
24tv.ua - 4 days ago

Президенти Інгульця та Минаю влаштували концерт у підтрибунному приміщенні

На матчі 21 туру Першої ліги між Минаєм та Інгульцем побували президенти обох клубів – Олександр Поворознюк і Валерій Пересоляк. Вочевидь, після зустрічі відбулося застілля за участю обох керівників. Після матчу з Інгульцем головний наставник Минаю Василь Кобін прокоментував поєдинок для телеканалу Футбол. Концерт президентів Під час розмови було чутно, як неподалік від нього у підтрибунному приміщенні відбувається гучне святкування із музикою. Підкреслимо, що у понеділок, 29 червня, у Закарпатті відбувся матч Першої ліги 21 туру між місцевою командою Минаєм та Інгульцем із Петрового. Матч закінчився нічиєю – 1:1. Журналісти перепитали Кобіна, хто це святкує, він же відповів, що наскільки йому відомо, там президенти вирішили заспівати якусь пісню. Нічия у матчі навряд може влаштовувати команду Кобіна. Додамо, що гра деякий час відбувалась під проливним дощем. Старт зустрічі навіть був відкладений на 15 хвилин. На 39-й хвилині зустрічі Минай відкрив рахунок завдяки голу Нурієва. Але втримати переможний рахунок не вдалось. Гості зустрічі зрівняли рахунок на 73-й хвилині. Результативний удар у активі Мішуренка. Команда з Минаю посідає п яте місце у турнірній таблиці, у їх активі 38 пунктів. Інгулець має рівну кількість очок із лідером Металістом 1925 , але за додатковими показниками поступається харківській команді.